od privatu jsem přešel jako každý začátečník na normální sf game.

Já hraju Shakes and Fidget the game už pár let, jsem level 210, mám tam víc postav a na levely se ve hře nehraje, tam se hraje o to, kdo si jak tu svojí postavu vylepší.
chozením do hospody děláte si větší úrovně čím větší level tím víc dostáváte peněz na vylepšení postavy a poté chozením do arény se ukáže to jak jste si vylepšily postavu za kterou hrajete postupem dostanete klíče pod podzemí kde jsou různí pří